Blog geri dön

Ameliyatsız Genital Estetik Uygulamaları

Ameliyatsız genital estetik uygulamaları, herhangi bir cerrahi işleme veya kapsamlı anestezi uygulamasına başvurulmadan yapılan, iyileşme süreçleri de oldukça kısa olan uygulamalardır. Bu uygulamalar şu şekilde sıralanabilir:

  • G Noktası Büyütme: G noktası büyütme, vajina içerisinde yer alan ve cinsel uyarımların oluşmasına yardımcı olan noktanın belirginleştirilmesi için yapılır. Bu bölgeye uygulanan hyalüronik asit dolgusu, ilgili noktanın cinsel ilişki sırasında kolay bir şekilde uyarılmasına yardımcı olur. Böylece birey, klitoris uyarılmasına gerek kalmadan penetrasyon sırasında orgazm olabilir.
  • Genital PRP: Genital PRP, hastanın kendi kanından elde edilen iyileştirici hücreler ile yapılan, yabancı bir kimyasal veya ilaç içermeyen özel bir tedavi uygulamasıdır. Bu uygulama sayesinde genital bölge dokuları gençleştirilebilir ve bu dokuların cinsel uyaranlara karşı daha duyarlı hale gelmesi sağlanabilir.
  • Genital Beyazlatma: Genital beyazlatma, vulva ve anüs gibi bölgelerde meydana gelen genital kararmayı gidermek, genital bölgeye doğal bir renk dengesi kazandırmak amacıyla yapılan, özel bir lazer uygulamasıdır.
  • Lazerle Vajina Daraltma: Lazerle vajina daraltma, vajinanın 15 cm içerisine kadar dokuların sıkılaştırılması, gençleştirilmesi ve vajina genişlemesinin giderilmesi amacıyla gerçekleştirilen uygulamadır. Bu uygulama, küçük kapsamlı genişleme sorunları için vajinoplasti ameliyatına alternatif oluşturmaktadır.
  • Lazerle Genital Yenilenme Ve Gençleşme: Lazerle genital yenilenme ve gençleşme, genital dokuların canlı, genç ve çekici bir görünüm kazanması amacıyla yapılan uygulamadır.
  • Lazerle Siğil Tedavisi: Lazerle siğil tedavisi, genital bölge siğillerinin (kondilomların) ağrısız bir şekilde yok edilmesi amacıyla yapılan, özel bir lazer tedavisidir.

Ameliyatsız genital estetik uygulamaları bu şekilde sıralanabilir, bu uygulamalar hakkında detaylı bilgi için sitemizdeki diğer içerikleri inceleyebilirsiniz.

İstanbul Ameliyatsız Genital Estetik Fiyatları

İstanbul ameliyatsız genital estetik fiyatları, uygulamanın detaylarına ve benzer etmenlere göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Blog geri dön
Doktora Sorun!
Call Now Button