İstanbul G Noktası Büyütme

  Sağlıklı bir cinsel yaşama sahip olmak yetişkin her birey için önemlidir. Tıp biliminin gelişmesi ve kadınların da sosyal yaşamda eşit bir söz hakkı kazanması ile birlikte, cinsel birlikteliklerin kadınlar için de bir haz kaynağı olduğu kesin olarak anlaşılmıştır. Ancak pek çok kadın, cinsel birliktelikler sırasında çeşitli sebeplerden yeterince haz alamamaktadır. Bu da zaman içerisinde cinsel isteksizliğe, vajinal kuruluğa ve cinsel birleşmeler sırasında ağrı hissetmeye yol açmaktadır. Günümüzde kadınların cinsel birlikteliklerden daha fazla haz almaları için yapılan pek çok uygulama vardır. Bu uygulamalar arasında ameliyatsız olarak gerçekleşen ve oldukça başarılı olduğu bilinen İstanbul G noktası büyütme işlemi de yer almaktadır.

  G noktası büyütme İstanbul işlemi, kadınların cinsel birlikteliklerden daha fazla haz almaları ve cinsel doyuma yani orgazma daha kolay ulaşmaları için yapılmaktadır. Yazımızın devamında ‘’G noktası nerededir?’’, ‘’G noktası büyütme nasıl yapılır?’’, ‘’G noktası büyütmenin faydaları nelerdir?’’ ve ‘’G noktası büyütme kimlere yapılabilir?’’ gibi merak edilen sorulara yanıt vereceğiz. İstanbul G noktası büyütme işlemi hakkında merak ettikleriniz için bizi arayabilir; detaylı bir görüşme için Dr. Mustafa Behram gibi alanında uzman bir hekimden randevu alabilirsiniz.

  G Noktası Nedir?

  G noktası, vajinanın birkaç santimetre içerisinde yer alan, kadınların cinsel birleşmeler sırasında uyarılmalarını sağlayan özel bir bölgedir. Bu bölge, vulvada yer alan klitorisin vücut içerisindeki bir uzantısı olarak bilinmektedir. Aynı klitoris gibi sinir uçları ve kılcal bakımlar açısından epey zengindir. Bu da cinsel olarak uyarılmasını kolaylaştırır, yeterince uyarılabilirse kadınlar cinsel doyuma yani orgazma ulaşırlar.

  G Noktası Büyütme Nedir?

  G noktası büyütme İstanbul, vajina içerisinde yer alan G noktasının belirginleştirilmesi ve daha kolay uyarılır hale getirilmesi için yapılan uygulamadır. Bu uygulama cildin ve vücudun doğal yapısı ile uyumlu, özle bir dolgu maddesi ile yapılmaktadır. Hyalüronik asit olarak bilinen bu madde, cildin yapısında da doğal olarak bulunduğu için bölgedeki dokularla çok iyi bir uyum sağlar. Böylece G noktası normalde olduğundan daha belirgin bir yapı kazanarak, cinsel ilişkiler sırasında daha kolay uyarılır hale gelir. Bu işlem G-Shot olarak da bilinmektedir.

  Ameliyatsız Estetik Nedir?

  Ameliyatsız estetik, estetik sorunların, cerrahi işlemlere ve ağır anestezi uygulamalarına gerek kalmadan ortadan kaldırıldığı özel uygulamalardır. Oldukça etkili, hızlı ve ağrısız olan bu uygulamalar sonrasında uzun iyileşme süreçlerine gerek yoktur. Hastalar uygulamalar sonrası gündelik yaşamlarına devam edebilirler. En çok tercih edilen ameliyatsız estetik uygulamaları arasında G noktası büyütme, genital beyazlatma ve genital PRP tedavisi yer almaktadır. Bu uygulamalar hakkında bilgi almak için sitemizde yer alan yazıları inceleyebilirsiniz.

  G Noktası Büyütme Neden Yapılır?

  G noktası büyütme, kadınların cinsel birleşme sırasında daha kolay uyarılabilmeleri ve daha hızlı bir şekilde orgazma ulaşabilmeleri için yapılır. Bu bölgede yoğun sinir hücresi ağları bulunmaktadır. Eğer G noktası belirginleştirilir, yani penis ile daha kolay uyarılabilir bir hale getirilirse kadınlar cinsel birlikteliklerden çok daha fazla haz almaya başlayabilirler. G noktası büyütme işlemi de bu amaç doğrultusunda yapılmaktadır.

  G Noktası Büyütmenin Faydaları Nelerdir?

  G noktası büyütmenin avantajları ve faydaları arasında şunlar yer almaktadır:

  • G noktası büyütme işlemi sayesinde kadınlar orgazma daha çabuk ulaşabilir.
  • G noktası büyütme işlemi sayesinde cinsel isteksizlik gibi sorunlar ortadan kaldırılabilir.
  • G noktası belirginleştirme işlemi sayesinde vajinal kuruluk gibi sorunlar giderilebilir.
  • G noktası dolgusu sayesinde cinsel yaşam, çiftlerden her ikisi için de daha keyifli bir hale gelebilir.

  G noktası büyütmenin faydaları bu şekilde sıralanabilir.

  G Noktası Büyütme Kimlere Yapılır?

  G noktası büyütme işlemi 18 yaşını doldurmuş olan her bireye yapılabilmektedir. Uygulama için herhangi bir sınırlandırma bulunmamaktadır. Ancak, vajinal enfeksiyon söz konusu ise G noktası büyütme işlemi, enfeksiyon iyileşene kadar bir süre ertelenebilir.

  G Noktası Büyütme Nasıl Yapılır?

  G noktası büyütme işlemi öncesi doktor, işlemin detayları hakkında hastasını detaylı olarak bilgilendirir. Hedef bölgeye lokal anestezi uygulandıktan sonra işlemler başlar. Uygulama sırasında hyalüronik asit olarak bilinen özel dolgu malzemesi, dikkatle hedef bölgeye enjekte edilir. Böylece G noktası çok daha belirgin bir yapıya kavuşur. G noktası büyütme işlemi çoğu zaman 15 dakika içerisinde başarıyla tamamlanmaktadır.

  G Noktası Büyütme Sonrası İyileşme Süreci Nasıldır?

  Hastalar, G noktası büyütme işleminin hemen ardından taburcu edilirler. Gündelik yaşama dönmekte herhangi bir sakınca yoktur. Bu süreçte, bölgedeki hafif ağrı ve kaşıntı hissi oluşabilir. Ancak bunlar ortalama bir gün içinde azalarak kaybolacaktır. G noktası büyütme işleminin olumlu etkileri, birkaç gün içerisinde cinsel birliktelikler sırasında hissedilmeye başlanabilir.

  İstanbul G Noktası Büyütme Fiyatları 2024

  İstanbul G noktası büyütme fiyatları, uygulamanın nerede yapıldığına göre kişiden kişiye değişebilir. İstanbul G shot fiyatları hakkında bilgi almak için bizi arayabilir; detaylı bir görüşme için Dr. Mustafa Behram gibi alanında uzman bir hekimden randevu alabilirsiniz.

  Doktora Sorun!
  Call Now Button