Doç. Dr. Mustafa Behram
Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı
Riskli Gebelik Uzmanı – Perinatolog


23.07.1982 Şanlıurfa doğumlu Mustafa Behram ilk öğrenimini Vatan İlkokulu, orta öğrenimini Anadolu Lisesi, lise öğrenimini ise Gaziantep’de Fen Lisesi’nde tamamlamıştır.

2009 yılında Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi’ni bitiren Mustafa Behram aynı yıl Türkiye 200’üncüsü olarak Dr Zekai Tahir Burak Kadın Hastalıkları ve Doğum Eğitim Araştırma Hastanesi’ni kazanmıştır.

2014 – 2016 yıllarında mecburi hizmetini tamamlayan Mustafa Behram yan dal sınavında Türkiye 7’ncisi olarak eski Bakırköy Doğum Evi olan Kanuni Sultan Süleyman Eğitim Araştırma Hastanesi Perinataoloji Riskli Gebelik Bölümü’nü kazanmıştır.

Çok sayıda ulusal ve uluslararası kongre, sempozyum ve çalıştaya katılan Mustafa Behram’ın çok sayıda uluslararası yayını (SCI ve SCI-E) ve ulusal yayını mevcut olup, 2022 yılında doçentlik ünvanını almaya hak kazanmıştır. Sözlü sunum, poster sunumu, panel sunumu olarak yurt içinde ve yurt dışında çalışmaları olmuştur. Ulusal ve uluslararası bilimsel yayın hakemlikleri yapmıştır.

Evli ve iki çocuk babası olan Mustafa Behram iyi derecede İngilizce bilmekte olup, fırsat buldukça tenis oynar, yurt dışı gezileri yapar ve amatör olarak fotoğraf çekimi yapıp özellikle tarihi kitaplar okur.

Doktora Sorun!
Call Now Button