Blog geri dön

Kombine Genital Estetik (Barbie Vajina Estetiği)

Kombine genital estetik, genital bölgedeki tüm estetik sorunlara aynı operasyonda müdahale etmek ve genital bölgeye son derece çekici bir görünüm kazandırmak amacıyla yapılır. Kombine genital estetik kapsamında pek çok farklı genital estetik operasyonuna başvurulabilir. Aynı zamanda genital beyazlatma gibi ameliyatsız genital estetik işlemleri de gerçekleştirilebilir. Kombine genital estetik, tamamıyla hastanın ihtiyaçlarına ve taleplerine uygun bir şekilde planlanıp gerçekleştirilmektedir.

Kombine Genital Estetik Neleri Kapsar?

Kombine genital estetik şu gibi operasyonları ve uygulamaları kapsayabilir:

  • Vajinoplasti: Vajinoplasti, vajinal kanaldaki fazla dokuları almak, kalan dokuları düzenlemek ve vajinadaki genişlemeyi ortadan kaldırmak için yapılır. Vajina daraltma ameliyatı olarak da bilinen bu operasyon, en sık gerçekleştirilen genital estetik operasyonlarının başında gelmektedir.
  • Labioplasti: Labioplasti, iç vajinal dudaklardaki sarkmayı gidermek, geniş vajinal dudakları küçültmek ve bölgeye genç bir görünüm kazandırmak amacıyla yapılır.
  • Hüdoplasti: Hüdoplasti, klitorisin üst kısmında yer alan ve klitorisi çevreleyen deri dokusunun küçültülmesi amacıyla yapılır.
  • Genital Beyazlatma: Genital bölgedeki kararma sorununu gidermek, bölgede pembe ile beyaz tonlarında, doğal bir renk dengesi oluşturmak için yapılır.

Kombine genital estetik kapsamında, tek bir ameliyat ile bu gibi farklı operasyonlar eş zamanlı olarak gerçekleştirilebilir. 

Kombine Genital Estetik Ne Kadar Sürer?

Kombine genital estetik 1,5 ila 2 saat kadar sürebilir. Bununla birlikte yapılacak olan işlemlerin sayısına, türüne ve detaylarına göre operasyonun süresi değişiklik gösterebilir.

Kombine Genital Estetik Sonrası İyileşme Süreci Nasıldır?

Kombine genital estetik sonrasında hastalar 6 ila 24 saat boyunca hastanede kalırlar. Taburcu olduktan 3 ila 7 gün sonra günlük yaşamlarına dönebilirler. Bu süreçte doktorları tarafından reçete edilen ilaçları kullanmaları ve yorucu aktivitelerden uzak durmaları gerekmektedir.

İstanbul Kombine Genital Estetik Fiyatları 

İstanbul kombine genital estetik fiyatları, uygulamanın detaylarına ve benzer etmenlere göre kişiden kişiye değişiklik gösterebilir.

Blog geri dön
Doktora Sorun!
Call Now Button